ART / Lithographs / Giclée 13913052
nr 1391 3052
Anita Paulsson
(f. 1942), Sverige
Anita Paulsson (b. 1942), Sweden. "Prima ballerina". Signed, numbered 5/30. Subject: ca 38x27 cm, unframed, yttermått: 52x39 cm,
Gicléetryck, "Prima ballerina". Signerad, numrerad 5/30. Motivet: ca 38x27 cm, oramat löst blad, yttermått: 52x39 cm
Anita Paulsson, Swedish painter born 1942.
SEK 350
Monday April 19 2021
at 20:35:18
300 kr